Saç Ekimi

Vega Saç Ekimi İletişim

Saç Ekimi

Eskişehir Saç Ekimini Son teknoloji FUE(Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) ile yapıyoruz

FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yöntemi ile saç köklerini lokal anestezi ile özel uçlu cihazımızla tek tek alarak saçsız alanlara, doğal saç çıkış açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilir. Günümüzde, saç ekimi çoğunlukla FUE yöntemi ile yapılmaktadır.

FUE yönteminde saçlarınız teker teker alınıp saçsız bölgelere yerleştirilir. Folikül çıkartma yönteminde önce donör alandaki saçlar kesilerek 1 mm olacak şekilde kısaltılır. Lokal anestezi ile saç kökü alınarak ekim yapılacak olan bölge ile uyuşturulur. Mikro Motor ucu, saç kılını ortalayacak şekilde yaklaştırılır kılın çıkış açısına uygun olacak şekilde deriye batırılıp çekilir. Kıl, folikül ve onu çevreleyen mikroskobik doku ile birlikte, silindirik bir tarzda kesilmiş olur. Bir mikro penset ile nazikçe çekilir ve foliküler ünite gevsek tabandan ayrılarak gelir. Operasyondaki greftlerin zarar görmesini minimalize eden bu otomatik sistem sayesinde operasyon süreleri kısalmış, zaman biriminde alınan greft sayısı da artmıştır. Foliküler üniteler bu şekilde toplandıktan sonra saçsız alanda açılan çok daha küçük deliklere yerleştirilirler. Her bir foliküler ünite ortalama 2 ile 3 folikül barındırır.

Ücretlendirme konusunda hastalarımıza gerçek graft sayılarını yapılan ön muayenelerde tam sayı olarak bildiriyoruz surpriz bütçelerle karşılaşmalarını önlüyor iletişim kısmındaki numaramıza wahatsap la saçınızın açık olan kısmının fotoğrafını göndermeniz sayesinden kesin bilgi verebiliriz , gerçekte ihtiyaçları olan graftlerle doğal saçlarına kavuşturuyoruz Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha once saç ekimi yapılmış hastalarımızın ropörtajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.Eskişehir ücretsiz saç muayenesi ve Vega Saç Ekimi tedaviniz için sizleri bekliyoruz.

banner